Warsztaty samorozwoju

Warsztaty Samorozwoju są projektem przeznaczonym dla każdego, kto interesuje się samorozwojem, realizacją swojego potencjału, odkrywaniem prawd dotyczących energii, zagadnień dotyczących pracy umysłu oraz sposobów odkrywania tych rzeczy za pomocą odpowiednich technik na poziomie ciała i umysłu.

Zajmuję się tematem „Tworzenia Rzeczywistości”, czyli jak wpływamy na otaczającą nasz rzeczywistość, poprzez nasze często nieuświadomione przekonania i jak poprzez nie tworzymy połączenia energetyczne ze wszystkim co nas otacza. Pragnę podzielić się wiedzą odnoszącą się do podstaw naszej umysłowości, do źródeł zarówno szczęścia jak i nieszczęścia (m. in. temat tworzenia karmy i czym ona jest). Świadomość tego, co dzieje się w naszym umyśle i znajomość reguł rządzącym kreowaniem okoliczności (uwaga: nie głoszę relatywizmu zawieszając umysł w próżni!) pozwoli z pewnością poprawić jakość naszych doświadczeń i pozytywnie wpłynąć na naszą rzeczywistość. Dlaczego? Ponieważ nasze życie zależy od bardzo prostych reguł, które schowane są pod całą górą fałszywych przekonań i powodują, że często działamy po omacku i przez to dalej komplikujemy sobie życie.

Tworzenie Rzeczywistości:

  • Energia i materia w świetle najnowszych odkryć fizyki,
  • Emocje a procesy fizyczne w ciele,
  • Stany umysłu podczas przetwarzania informacji,
  • Jaźń człowieka – podział na świadomość, podświadomość, nadświadomość oraz świadomy i nieświadomy umysł,
  • System przekonań – wzorce myślowe,
  • Poziomy świadomości człowieka wg Davida R.Hawkins’a,
  • Uczucia jako nośnik energii,
  • Nowy system przekonań ,
  • Jak pracować ze swoim systemem przekonań (opis praktycznych metod do pracy ze swoim systemem przekonań m.in.– afirmacje, proces wybaczania, regresing, odpinanie wzorców).

Przekazana wiedza pozwoli kursantowi rozpoznawać sygnały jakie otrzymujemy w postaci myśli, odczuwanych emocji i doświadczanych sytuacji, które mówią o tym co powinienem zmienić aby poprawić jakość swojego życia i jakie metody stosować aby osiągnąć konkretny cel. Celem jest aby osoba po warsztatach mogła samodzielnie doświadczyć/zaobserwować w ciągu krótkiego czasu, działania mechanizmów, które wpływają na nasze życie i według jakich reguł te mechanizmy działają. Żeby zmienić swoje życie musimy uwierzyć, że mechanizmy, które opisuję, działają. A jest to możliwe tylko poprzez doświadczenie tego. Możemy świadomie zmienić/poprawić swoje życie wtedy, kiedy zauważymy, że stosowanie określonych zasad czy reguł przynosi konkretne zauważalne skutki w naszym życiu. Tak naprawdę nie odkrywamy niczego nowego, tylko dostajemy narzędzia do tego aby zaobserwować, że nasze życie działa wg innych zasad niż nas do tej pory uczono i że wiedza nt. tych reguł jest dostępna od dawna w wielu kulturach, ale została nam przedstawiona w sposób zafałszowany.

 

Kontakt: tel. 506-476-049 robert@maciejowka.com Cena: 300.00 pln (przedpłata: 100 zł)